Everest Çelik Kapı

Ayrıcalıklı Tasarım

Tasarımlarımız, zevkinizi evlerinize ve mekanlarınıza yansıtacak...

Ayrıcalıklı Tasarım

Tasarımlarımız, zevkinizi

evinize yansıtacak…

Akılcı Çözümler

Evinizin yapısına uygun sınırsız çözümle hizmetinizdeyiz...

Akılcı Çözümler

Evinizin yapısına uygun sınırsız çözümle hizmetinizdeyiz…

Hızlı Teslimat

Seçtiğiniz ürünün teslimi ve montajı en kısa sürede yapılmaktadır...

Hızlı Teslimat

Seçtiğiniz ürünün teslimi ve montajı en kısa sürede yapılmaktadır…

Tüketim alışkanlıklarının hızla farklılaştığı, müşteri deneyimlerinin bir çok pazarlama söyleminden daha önemli olduğu günümüzde,  satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da tüketicisine güven veren markalara yönelik arayışlar artmaktadır.

Everest; metal kapı ve ahşap kapıda değişen çağda tüketici ihtiyaçlarına hitap eden tasarımları ile kaliteli kapı sistemlerini hayata geçirerek müşteri memnuniyetini ilk sıraya yerleştirmektedir.

Çevreye ve doğaya saygılı üretim bilincini ön planda tutarak gelecek kuşaklara daha temiz ve daha yaşanılabilir bir dünya bırakmayı amaç edinen üretim mantığıyla; kullanmış olduğu ham maddelerde insana ve doğaya zarar vermeyen ürünleri tercih ederek ekolojik dengeyi korumaya özen göstermektedir.

Bina ve villa giriş kapıları, daire dış kapıları, iç oda kapıları, yangın, acil ve toplu çıkış kapıları gibi alanlarda çözüm üreten Everest; sağlamlık, estetik, görsellik ve kullanışlılık kavramlarını öne çıkararak sizlere hizmet vermektedir.

Modern üretim tesisleri ve son teknoloji üretim imkanları, yurt içi ve yurt dışındaki satış noktaları ile sektöründe önemli bir başarı yakalayan Everest Çelik Kapı, yakın zamanda Mutfak ve Otel Odası Proje çalışmalarını da bünyesine katmış ve Everest Üretim Anlayışını bu alanlara da yansıtarak müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Everest olarak güvenliğinizi en üst noktaya taşırken, yeniliği, modern ve şık görünümüyle yaşanabilir mekanlar oluşturmaya katkı sağlıyoruz…

Neden Everest?

Uzman kadromuzla, müşterilerimize yenilikçi uygulamalar ve yardımcı çözümler sunuyoruz. İş ve çalışma tecrübemizden oluşan potansiyelimizi ve hizmet kapasitemizi, sahip olduğumuz üretim teknolojileriyle birleştiriyoruz.

Binaların değerini ve güvenliğini arttırırken,  yüksek kaliteli ticari çelik kapı, ahşap kapı, kapı kanadı ve mimari donanımı da rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz. Rekabetçi fiyatlarımız ve ülke çapında gönderim seçeneklerimiz zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

İnsanlar Hakkımızda Ne Söylüyor?

Evimizin tadilatı nihayet kapılarımızın da kurulması ile tamamlandı. Sonuçtan çok memnunuz ve şirketinizi başkalarına tavsiye etmekten mutluluk duyacağız.

Bahriye Koçer, Öğretmen

Yeni kapımız müthiş görünüyor ve harika bir iş çıkardığı için Everest Kapı’ya teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kesinlikle aile ve arkadaşlarımıza tavsiye edeceğiz.

Hakan Özçelik, Muhasebeci

Everest ile…

0
Mükemmel Ürün
0
Mutlu Müşteri
0
Farklı Tasarım